Trenutni ukupni poredak i rezultati 3. kola Lige programiranja u Pythonu za osnovne škole 2016-2017

U subotu 4. veljače u Kampusu Sveučilišta u Dubrovniku u organizaciji Informatičkog kluba Futura održano je 3. kolo treće Lige programiranja u Pythonu. I ove godine se učenici natječu u pojedinačnoj konkurenciji 5./6. i 7./8. razreda.

 Rezultati 7./8. razredi:

  1. Antun Spajić (OŠ Marin Getaldić) – 100 bodova
  2. Lovro Kekez (OŠ Lapad) – 78 bodova
  3. Đino Filipi (OŠ Lapad) – 55 bodova
  4. Đivo Vatović (OŠ Primorje) – 54 boda
  5. Dino Baralić (OŠ Marin Getaldić) – 50 bodova
  6. Marko Šeparović (OŠ Marin Getaldić) – 30 bodova
  7. Pero Butigan (OŠ Primorje) – 19 bodova

 Rezultati 5./6. razredi:

  1. Josip Pivčić (OŠ Gruda) – 26 bodova

Maksimalan broj bodova u 3. kolu za svakog natjecatelja je bio 100.

Ukupni poredak nakon 3. kola Lige programiranja u kojemu je oduzeto trenutno najlošije kolo.

Ukupni poredak 7./8. razredi nakon 3. kola:

  1. Antun Spajić (OŠ Marin Getaldić) – 200 bodova
  2. Lovro Kekez (OŠ Lapad) – 190 bodova
  3. Mauricio Bratičević (OŠ Mokošica) – 156 bodova
  4. Đivo Vatović (OŠ Primorje) – 133 boda
  5. Đino Filipi (OŠ Lapad) – 128 bodova
  6. Dino Baralić (OŠ Marin Getaldić) – 90 bodova
  7. Ivo Mujo (OŠ Gruda) – 88 bodova
  8. Pero Butigan (OŠ Primorje) – 72 boda
  9. Marko Šeparović (OŠ Marin Getaldić) – 70 bodova

Ukupni poredak 5./6. razredi nakon 3. kola:

  1. Leo Laštro (OŠ Gruda) – 178 bodova
  2. Josip Pivčić (OŠ Gruda) – 74 boda
  3. Luka Uršić (OŠ Marin Getaldić) – 61 bod
  4. Sebastijan Raos (OŠ Gruda) – 47 bodova
  5. Niko Jerinić (OŠ Lapad) – 46 bodova
  6. Saša Miho Vukić (OŠ Lapad) – 46 bodova
  7. Nikša Mujo (OŠ Gruda) – 43 boda

Informatički klub Futura projekt realizira u suradnji sa Sveučilištem u Dubrovniku, a uz potporu Grada Dubrovnika i Zajednice tehničke kulture Dubrovačko-neretvanske županije i Grada Dubrovnika .

Podijeli:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone