Trenutni ukupni poredak i rezultati 4. kola Lige programiranja u Pythonu za osnovne škole 2016-2017

U subotu 4. ožujka u Kampusu Sveučilišta u Dubrovniku u organizaciji Informatičkog kluba Futura održano je 4. kolo treće Lige programiranja u Pythonu. I ove godine se učenici natječu u pojedinačnoj konkurenciji 5./6. i 7./8. razreda.

 Rezultati 7./8. razredi:

  1. Antun Spajić (OŠ Marin Getaldić) – 100 bodova
  2. Lovro Kekez (OŠ Lapad) – 74 boda
  3. Đivo Vatović (OŠ Primorje) – 32 boda
  4. Đino Filipi (OŠ Lapad) – 30 bodova
  5. Pero Butigan (OŠ Primorje) – 27 bodova
  6. Ivo Mujo (OŠ Gruda) – 24 boda
  7. Marko Šeparović (OŠ Marin Getaldić) – 22 boda

 Rezultati 5./6. razredi:

  1. Leo Laštro (OŠ Gruda) – 100 bodova
  2. Sebastijan Raos (OŠ Gruda) – 30 bodova

Maksimalan broj bodova u 4. kolu za svakog natjecatelja je bio 100.

Ukupni poredak nakon 4. kola Lige programiranja u kojemu je oduzeto trenutno najlošije kolo.

Ukupni poredak 7./8. razredi nakon 4. kola:

  1. Antun Spajić (OŠ Marin Getaldić) – 300 bodova
  2. Lovro Kekez (OŠ Lapad) – 268 bodova
  3. Đivo Vatović (OŠ Primorje) – 175 bodova
  4. Đino Filipi (OŠ Lapad) – 168 bodova
  5. Mauricio Bratičević (OŠ Mokošica) – 156 bodova
  6. Dino Baralić (OŠ Marin Getaldić) – 118 bodova
  7. Ivo Mujo (OŠ Gruda) – 112 bodova
  8. Pero Butigan (OŠ Primorje) – 99 bodova
  9. Marko Šeparović (OŠ Marin Getaldić) – 98 bodova

Ukupni poredak 5./6. razredi nakon 4. kola:

  1. Leo Laštro (OŠ Gruda) – 278 bodova
  2. Sebastijan Raos (OŠ Gruda) – 77 bodova
  3. Josip Pivčić (OŠ Gruda) – 74 boda
  4. Luka Uršić (OŠ Marin Getaldić) – 61 bod
  5. Niko Jerinić (OŠ Lapad) – 46 bodova
  6. Saša Miho Vukić (OŠ Lapad) – 46 bodova
  7. Nikša Mujo (OŠ Gruda) – 43 boda

Informatički klub Futura projekt realizira u suradnji sa Sveučilištem u Dubrovniku, a uz potporu Grada Dubrovnika i Zajednice tehničke kulture Dubrovačko-neretvanske županije i Grada Dubrovnika .

Podijeli:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone